Friday, April 23, 2010

LotteIlusat laupäevahommikut kõigile!
Järjekordne töönädal sai läbi. Neljapäeval nagu polekski tööl käinud- sain kella viiest juba lahti. See - eest reedel vaatasin juba üheteistkümnest kella. Tundus nagu oleks kell juba pool kaks aga võta näpust. Ei, tegelt on tore kui rahvast käib.

Aga Kaisa on tubli tüdruk olnud. Eile õhtul sai nädal aega ilma lutita olla. Mõni leiab, et ma poleks pidanud veel ära võtma aga samas väga paljud panid seda pahaks, et tal ikka veel lutt suus on. Õnneks oleme ilusasti hakkama saanud, kolmel päeval ta küll lõunaunest keeldus aga neljandal päeval jäi vankris ilma lutita magama küll. Niiet meie "mimmi" aeg on läbi!

Meie pere vaatab juba üle nädala ainult ühte multikat - "Lotte, reis lõunamaale" Täitsa uskumatu, et Kaisa suudab seda tundide kaupa vaadata. Või noh polegi nii uskumatu- tihtipeale avastan ennastki seda üha uuesti ja uuesti vaatamas- selles multikas on vist midagi maagilist. Nii armas on vaadata, kuidas Kaisa suudab ühele asjale juba pikalt pühenduda, näiteks pool tundi järjest üksi joonistada või siis Lotte´t vaadata.

Täna võiks ilus ilm tulla, siis saaks maale oksi lõikama minna või siis vana kasvuhoone vundamenti lammutama. Eelmine laupäev tahtis tuul minema viia täna vist on jälle nii külm, et ei taha ninagi välja pista, kuid samas töö ootab tegemist. Eks paistab kas mul õnnestub tubli olla! :)
Lisasin pildid Lotte vaatamisest ja joonistamisest.
Päikest kõigile!

1 comment:

  1. Oi, oi tublid olete, et lutist lahti saite. Tegelikult peaks luti ära võtma täpselt siis kui ise tunned ja valmis oled... teiste arvamus on...plaplaplaaa. Aga ma tean, et minagi lasen ennast teistest mõjutada ja lihtsam öelda kui teha. Siin saksas lasevad kolmesed mässudes ringi ja lutiteema on kah suht popp. Meil Lisann veel telkut ei vaata aga Aron hakkas täpselt kaheselt vaatama ja Lotte meilgi aukohal :) Lisannil on hetkel hullud kehtestamis ja jonnituurid...uuuullluuumaajaaa. Olge siis ikka tublid ja kallista Kaisat meie poolt, suvel jälle trehvame!!! päikest teilegi!

    ReplyDelete