Friday, April 16, 2010

Aprill

Tere sõbrad!
Otsustasin blogi luua, et te saaksite mu eluga natukenegi kursis olla.

Sellest kuust olen siis ametlikult jälle tööinimene. Kahju on küll Kaisast eemal olla aga tore on palgapäeval raha saada. :)
Liilika ja Maija, küsisite kuidas mul läheb. Tasapisi. Harjun jälle tööeluga. Kohati on küll tunne nagu polekski kaks aastat eemal olnud. Esimestel meeldetuletuspäevadel oli päris kentsakas olla- nagu mäletaks kuidas asjad käivad aga samas tulevad ka lüngad sisse. Mõni asi käib täiesti automaatselt.
Ega see müüja töö vist lähegi meelest, isegi kassaaparaadi käsitlemine oli meeles. Esimestel kordadel küll käed värisesid, et äkki läheb midagi valesti, aga hakkama sain!

Kaisaga on ikka tore koos olla. Muudkui lobiseb. Vahel viskab kildu ka. Kui lahtist kaminat nägi arvas et ahi on katki :P
Aeg läheb ikka kiiresti. Juba 8ndal mail saab Kaisa kaheaastaseks! Alles ta oli pisi-pisi. Varsti kasvab võrevoodist välja. Eks peabki suurte tüdrukute voodit vaatama hakkama. Plaanin talle mänguköögi osta. Siis saame koos mune praadida. :P

Tore, et kevad on käes! Saab vammused nurka visata ja kaugel seegi aeg on mil krahman lapse kaenlasse ja jooksen õue. Liivalossid ootavad ehitamist ja randa üritaks ka rohkem kui korra jõuda. Siis ehk tulen sulle, Maija, külla ja saame Pärnu rannas koos peesitada.

Aga noh, enne kui peesitama saab hakata, tuleb hoopis aiatöid teha. Küll on hea keldrist endatehtud moose ja koduaias kasvanud juurikaid võtta. Eks homme ootabki mind esimene suuremat sorti kraapimine ees.


Kena kevadet sõbrad!

1 comment:

  1. Tubli! Nii hea Sul endal ka aastate pärast lugeda :) Edu blogitamisel ja hoian ikka teie elul ka silma peal!

    ReplyDelete